Dárkový poukaz

Pro ty, kdo chtějí obdarovat své blízké a udělat jim radost , máme jeden tip:

Dárkový poukaz na pobyt v našem penzionu

Co vše má poukaz obsahovat, to záleží jen na Vašem výběru!

Bližší info na tel. 722 749 590

 

Jsme mezi třemi nejlepšími agroturistickými penziony ČR !!!

Dne 8.11.2017 převzal zástupce našeho penzionu farmář Jára Tuček zvláštní ocenění z rukou Ministra zemědělství Mariana Jurečky. Náš penzion byl na základě hodnocení zástupců z Ministerstva zemědělství, kteří u nás osobně i přespali, nominován mezi 3 nejlepší agroturistické penziony ČR !!! Z ocenění máme obrovskou radost!! Je to uznání naší práce a motivace do další……

Nové wellness

A je to tady !!! V suterénu penzionu jsme dokončili wellness  se saunou a vířivkou a samozřejmě i místem pro odpočinek a relaxaci.

Připíjíme proto na zdraví!!  … a na to, aby to bylo místo, kde prožijete spoustu krásných chvil a dokonale zregenerujete nejen své tělo, ale i duši!!

Tučkovi

Penzion Tuček Adršpach

 

Ankteta Penzion roku 2017

I letos jsme se zúčastnili Ankety  Penzion roku 2017 vyhlašovanou společností Dopenzionu.cz A stejně jako v loňském roce jsme se díky Vašemu hodnocení dostali mezi nejlepších 50 penzionů ČR. Je to pro nás obrovská pochvala, ale i motivace a motor k dalšímu zlepšování služeb pro Vás !!! Moc Vám děkujeme za všechna ta pěkná hodnocení!! …

Zimní pohled farmy

Druhý z nových dvou  pohledů je na  téma zima. Sněhem zasypaná krásná adršpašská pískovna a naše koníci cválající sněhovou závějí.

V Penzionu na farmě Tuček máme tedy už celkem čtyři vlastní pohledy s tématy  ročních období .

 

Nové pohledy farmy

Máme další dva nové pohledy farmy . Prvním je téma jaro a s nim spojená mláďata zvířátek, které u nás máme. Je to krásné období plné radosti ze zrodu nových životů. Líbí se Vám?

 

Letní příměstské tábory 2017

Stejně jako v loňském roce nabízíme pro děti 8-15 let možnost účasti na letním  příměstském táboře s koňskou tématikou u nás na farmě. Pro léto 2017 jsme připravili 3. turnusy. Bližší informace jsou v záložce AKCE – příměstské tábory.

Zážitky, teambuilding, firemní akce

Pro firmy i pro ty, kdo vyhledávají  aktivní odpočinek spojený  se zážitky , nabízíme možnost zajištění různých aktivit přímo na míru. Teambuildingové akce, firemní akce, promítání, tématické pobyty, zážitky na míru….Bližší info  u paní Tučkové tel. 602 957 457

Letní sezona zahájena !!!

Prvním grilováním  a koncertem skvělé kapely na terase jsme zahájili  letošní sezonu v našem penzionu.  Počasí je ideální, v penzionu máme vše připraveno…. Buďte vítáni a doufáme, že se Vám u nás bude líbit!!!

Máme vlastní pohledy

Stále je co zlepšovat ! Jedna z novinek roku 2016 – dva pohledy našeho penzionu . Doufáme, že se Vám budou líbit!!