Zimní pohled farmy

Druhý z nových dvou  pohledů je na  téma zima. Sněhem zasypaná krásná adršpašská pískovna a naše koníci cválající sněhovou závějí.

V Penzionu na farmě Tuček máme tedy už celkem čtyři vlastní pohledy s tématy  ročních období .

 

Nové pohledy farmy

Máme další dva nové pohledy farmy . Prvním je téma jaro a s nim spojená mláďata zvířátek, které u nás máme. Je to krásné období plné radosti ze zrodu nových životů. Líbí se Vám?

 

Letní příměstské tábory 2017

Stejně jako v loňském roce nabízíme pro děti 8-15 let možnost účasti na letním  příměstském táboře s koňskou tématikou u nás na farmě. Pro léto 2017 jsme připravili 3. turnusy. Bližší informace jsou v záložce AKCE – příměstské tábory.

Zážitky, teambuilding, firemní akce

Pro firmy i pro ty, kdo vyhledávají  aktivní odpočinek spojený  se zážitky , nabízíme možnost zajištění různých aktivit přímo na míru. Teambuildingové akce, firemní akce, promítání, tématické pobyty, zážitky na míru….Bližší info  u paní Tučkové tel. 602 957 457

Letní sezona zahájena !!!

Prvním grilováním  a koncertem skvělé kapely na terase jsme zahájili  letošní sezonu v našem penzionu.  Počasí je ideální, v penzionu máme vše připraveno…. Buďte vítáni a doufáme, že se Vám u nás bude líbit!!!

Máme vlastní pohledy

Stále je co zlepšovat ! Jedna z novinek roku 2016 – dva pohledy našeho penzionu . Doufáme, že se Vám budou líbit!!

 

Farmářský víkend

Chcete si zkusit, jaké je to být farmářem? Připravili jsme pro Vás a Vaše děti víkendový program, kde se seznámíte se zvířátky na farmě, dozvíte se, jak se o ně starat, kdy a jak je krmit. Vaše děti budou jezdit na koních. K tomu spousta her a zábavy, pro každého něco. 1.Termín  22 – 24.4.…

Letní prázdniny u koní

O letních prázdninách pořádáme dva pětidenní turnusy příměstského tábora se zaměřením na koně. Není vůbec důležité, zda Vaše dítě umí jezdit, tábor je určen pro úplné začátečníky i pokročilé, výuka probíhá pod dohledem zkušeného instruktora. Tábor není jenom o ježdění, děti se dozví spoustu zajímavých informací, poznají jaké to je vidět svět z koňského hřbetu,…

Velikonoce u koní

Srdečně zveme na dvoudenní příměstský tábor zaměřený na aktivity kolem koní,  vhodný pro děti 8-15 let. Počet míst je omezen, v případě zájmu o tuto akci s přihláškou neváhejte!