Kalendář 12+1 statečných aneb jak se tahá na Broumovsku

Kdo navštívil náš penzion, asi si všiml, že je vyzdobený mnoha fotkami . Farmářka Rita totiž moc ráda fotí a ze všeho nejraději zvířata a koně. S radostí Vám proto představujeme její kalendář na rok 2019 : 12+1 statečných aneb jak se tahá na Broumovsku   Kalendář zachycuje těžkou, nebezpečnou, ale fascinující práci tažných koní…

Nová herna

Pro všechny, kdo si rádi hrají a nezlobí, jsme vybudovali novou hernu s menší horolezeckou stěnou, kulečníkem, stolním fotbálkem, šipkami a spoustou stolních her !!

Tak ať si u nás pořádně pohrajete !!!

Dárkový poukaz

Pro ty, kdo chtějí obdarovat své blízké a udělat jim radost , máme jeden tip:

Dárkový poukaz na pobyt v našem penzionu

Co vše má poukaz obsahovat, to záleží jen na Vašem výběru!

Bližší info na tel. 722 749 590

 

Jsme mezi třemi nejlepšími agroturistickými penziony ČR !!!

Dne 8.11.2017 převzal zástupce našeho penzionu farmář Jára Tuček zvláštní ocenění z rukou Ministra zemědělství Mariana Jurečky. Náš penzion byl na základě hodnocení zástupců z Ministerstva zemědělství, kteří u nás osobně i přespali, nominován mezi 3 nejlepší agroturistické penziony ČR !!! Z ocenění máme obrovskou radost!! Je to uznání naší práce a motivace do další……

Nové wellness

A je to tady !!! V suterénu penzionu jsme dokončili wellness  se saunou a vířivkou a samozřejmě i místem pro odpočinek a relaxaci.

Připíjíme proto na zdraví!!  … a na to, aby to bylo místo, kde prožijete spoustu krásných chvil a dokonale zregenerujete nejen své tělo, ale i duši!!

Tučkovi

Penzion Tuček Adršpach

 

Ankteta Penzion roku 2017

I letos jsme se zúčastnili Ankety  Penzion roku 2017 vyhlašovanou společností Dopenzionu.cz A stejně jako v loňském roce jsme se díky Vašemu hodnocení dostali mezi nejlepších 50 penzionů ČR. Je to pro nás obrovská pochvala, ale i motivace a motor k dalšímu zlepšování služeb pro Vás !!! Moc Vám děkujeme za všechna ta pěkná hodnocení!! …

Zimní pohled farmy

Druhý z nových dvou  pohledů je na  téma zima. Sněhem zasypaná krásná adršpašská pískovna a naše koníci cválající sněhovou závějí.

V Penzionu na farmě Tuček máme tedy už celkem čtyři vlastní pohledy s tématy  ročních období .

 

Nové pohledy farmy

Máme další dva nové pohledy farmy . Prvním je téma jaro a s nim spojená mláďata zvířátek, které u nás máme. Je to krásné období plné radosti ze zrodu nových životů. Líbí se Vám?

 

Letní příměstské tábory 2017

Stejně jako v loňském roce nabízíme pro děti 8-15 let možnost účasti na letním  příměstském táboře s koňskou tématikou u nás na farmě. Pro léto 2017 jsme připravili 3. turnusy. Bližší informace jsou v záložce AKCE – příměstské tábory.