Ježdění na koni

Nabízíme možnost ježdění na koni v lokalitě Adršpašsko-teplické skály na Farmě Tuček Adršpach pro začátečníky i pokročilé, pro děti i pro dospělé. U nás se můžete jen tak nechat na koni povozit, nebo si můžete vyzkoušet výuku jízdy na koních pod odborným dohledem instruktorky. Pro ty, co na koni jezdit umí, můžeme nabídnout vyjížďky na koních do nádherné okolní přírody, Adršpašské skály jsou na dosah.

Na koni nemusíte umět jezdit, hlavní je mít chuť se něco nového naučit, něco nového prožít! Jízda na koni je zábava! Nezáleží na věku, všechny vás naučíme jak jezdit na koni. Malé děti povodíme na hodných, klidných a zkušených koních na jízdárně i v přírodně, stejně jako dospěláky, kteří mají ke koním respekt.

Na naši farmě klademe velký důraz na bezpečnost. Bez helmy se u nás na koni nejezdí. Pro ty co nemají jezdeckou helmu máme přilby k zapůjčení. Pro malé děti si můžete sebou vzít cyklistickou helmu, ale i tu u nás máme k zapůjčení. Nejvhodnější oděv pro ježdění na koni jsou dlouhé kalhoty a obuv s hladkou podrážkou bez podpatku.

Také se u nás na farmě můžete naučit jak se má ke koni přistupovat, jak s koněm správně zacházet, jak o koně pečovat, jak a čím ho krmit, čistit a jak připravit koně na ježdění – uzdění a sedlání.
Na naši farmě se specializujeme převážně na drezurní ježdění, s našimi koníky se také účastníme drezurních soutěží, někdy i parkurových soutěží. Proto je u nás možnost pro pokročilejší jezdce výcvik ježdění pod odborným dohledem. Pro úplné začátečníky nabízíme lonžování na koni. K dispozici máme venkovní vypískovanou plochu  a menší krytou halu, takže u nás si můžete vychutnat ježdění na koni i v nepříznivém počasí.
Proto kdo se chcete naučit jak jezdit na koni, nebo chcete jenom zažít projížďky na koních neváhejte nás kontaktovat! Samostatné vyjíždky do přírody bez vodiče jsou ale z bezpečnostních důvodů možné pouze pro zkušené jezdce.
Vzhledem ke stavbě těla našich koní je jízda na koních  omezena hmotností jezdce max. 85 kg.

 

Ježdění na koních realizujeme ve spolupráci s

Jezdecký spolek Ostaš

Horní Adršpach č. 5

IČO 26680441

Fotogalerie

Řekli o nás

Ceník

- Cena za hodinu výcviku na jízdárně je 400,- Kč.
Výcvik trvá 50 min + 10 min příprava koně před ježděním

- Cena za hodinu vyjížďky je 400,- Kč.
Vyjížďka trvá 50 min + 10 min příprava koně před ježděním

- Cena za vodění  na koni na jízdárně 150 Kč/30min

Vodění trvá 20 min + 10 min příprava koně před voděním

- Lonžování na jízdárně na koni  40 min 300 Kč.

Lonžování trvá 30 min + 10 min. příprava koně před ježděním

Dále nabízíme možnost specializovaného  drezurního výcviku. Podmínky a cena dohodou.

Množstevní slevy: permanentka na 10 jízd (výcvik, vyjížďka, lze kombinovat) zaplatíte 3600,- Kč (desátá jízda je zdarma)

Ježdění je nutno si předem domluvit na tel. 722 749 590
Pokud máte ježdění již  domluvené a nemůžete z nějakého důvodu přijít, dejte nám prosím předem vědět! Děkujeme.
Pro zájemce, kteří mají obavy usednout na koňský hřbet a koně jim přes to učarovali, nabízíme možnost projížďky ve voze nebo saních tažených párem koní. Podmínky vyjížďky Vám sdělíme na vyžádání.

Online rezervace

 • Termín ježdění*
  0
 • V kolik hodin*
  1
 • Vaše jméno*full name
  2
 • Email*a valid email address
  3
 • Počet osob*full name
  4
 • Jste aktivní jezdec?*full name
  5
 • Mám zájem o: vodění na jízdárně, lonžování, výcvik na jízárně, vyjíždka*full name
  6
 • 7

Fotogalerie