Vítejte u nás, vítejte v Adršpachu!

Adršpach je nádherný kout české země. Adršpašské skály jsou známé svým kouzlem a jedinečností. Vysoké majestátné pískovcové věže, tajemné skalní rokliny, bývalá pískovna zatopená vodou, krásná a jedinečná  příroda, to je skalní město Adršpach. Zároveň je to tip na výlet, který určitě nezklame. Pro toho, kdo by chtěl Teplicko-Adršpašské skály i zdejší kraj poznat lépe, se nabízí možnost zde prožít klidnou dovolenou plnou zážitků, a to jak v létě, tak i v zimě. Pro ubytování Adršpach nabízí více možností. Penzion na ekofarmě Tuček v Adršpachu je ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi, pro milovníky zvířat . Svá kouzelná zákoutí zde objeví od jara do podzimu i milovníci oblíbené cykloturistiky, nadšeni budou i fandové  běžek v zimě.

Naše rodinná farma se nachází v klidném koutě Adršpachu, nedaleko od vstupu do skalního města. Malá farma hospodařící na 25 ha luk prošla kompletní rekonstrukcí a od roku 2015 nabízí ubytování v Adršpachu. Náš zcela nový stylový penzion Adršpach na ekofarmě Tuček má k dispozici 6 pokojů s příslušenstvím i bohatým zázemím, jako je společenská místnost s velkou TV a projekcí, terasa s grilem, dětský koutek, jízdárna a malá krytá hala pro ježdění na koni.


Nové stylové pokoje jsou tematicky věnovány obyvatelům naší farmy – ubytovat se u nás můžete třeba v pokoji U koníků, U oveček, U koziček, U pejska a kočičky… Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi i pro ty, kdo mají rádi zvířata. Nebo i pro někoho, kdo chce třeba prožít romantický víkend pro dva.Na farmě chováme několik druhů zvířat, hlavně ale koně a ovečky.

Fotogalerie

Řekli o nás

Nabízíme daleko víc

Na naší rodinné farmě Vám můžeme nabídnout ještě daleko víc – tématické promítací večery, wellness pro uvolnění a relaxaci, horolezecké kurzy pro milovníky lezení, jednodenní lezení ve skalách pro začátečníky se zkušeným instruktorem, teambuildingové akce pro kolektivy, tématické pobytové i doprovodné programy vytvořené na přání hostů…

Přijeďte se přesvědčit, budeme se snažit, aby jste s k nám rádi vraceli!

Fotogalerie