Penzion Tuček Vaše pohodová dovolená v Adršpachu

Wellness v Adršpachu

Pro regeneraci těla i duše jsme pro hosty penzionu připravili možnost využít privátní wellness s vířivkou, finskou saunou a klidovou regenerační zónou.

Vířivka

Po výletu do skal  se můžete ponořit do vířivkové koupele, která bude hýčkat Vaše tělo a uvolní Vaší mysl. Je prokázáno, že pobyt ve vířivce napomáhá snižovat účinky stresu a tím má vliv na zvýšení duševní pohody. Vodní hydromasáž zlepšuje krevní oběh a snižuje napětí svalů. Pobyt ve vířivce zvyšuje produkci hormonu štěstí. Vířivka je v provozu pouze v určitém období roku v závislosti na počasí. Při zájmu o její využití doporučujeme se předem informovat, zda je v provozu.

Finská sauna

Saunování je příjemnou prevencí před nejrůznějšími chorobami.
Bylo prokázáno, že saunování má pozitivní vliv na zdraví. Pobyt v sauně odbourává stres, posiluje imunitu a pomáhá při nespavosti. Sauna je v provozu celoročně.

Privátní wellness není pro děti do 10 let, možnost jeho využití je pouze pro hosty penzionu. Pokud budete mít zájem o využití wellness, doporučujeme to předem zmínit u objednávky pobytu, jinak se může stát, že bude obsazené a nebudeme moci vyhovět. Děkujeme Vám.

Bližší podmínky využití privátního wellness zašleme na vyžádání. Napište nám.